Get Adobe Flash player

Опитування

Як Ви ставитеся до наявності платних послуг у поліклініці?
 

Науковий журнал

Посилання

Погода

Погода в Львові

Науковцю

http://mon.gov.ua/

Сайт Міністерства освіти і науки України

http://www.vak.org.ua/

Сайт Вищої атестаційної комісії України. Повна нормативна база, фахові видання, переліки і форми документів, архів новин.

http://aspirant.com.ua/

Портал "Аспирант Украины"- для аспірантів, дисертантів, здобувачів вченого звання, молодих наукових працівників. Ретельно розглядається технологія і організація роботи над дисертацією. Наведені основні вимоги ВАК України до оформлення дисертацій і авторефератів.

http://aspirant.h.com.ua/aspirantam.html

Сайт аспірантури УМО на допомогу аспіранту і здобувачу пропонує інструктивні матеріали ВАК України щодо порядку підготовки, оформлення та подання дисертацій та авторефератів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук та інші необхідні матеріали.

http://dis.finansy.ru/

Портал на допомогу аспірантові - все по написанню, оформленню і захисту дисертації, наукових робіт, інша різноманітна інформація. Електронні версії книг і статей з фінансів та банківської діяльності.

http://disser.h10.ru/about.html

Сайт "Библиотека диссертаций" надає доступ до електронних версій кандидатських і докторських дисертацій. Висвітлено досвід кандидатів і докторів наук щодо труднощів і проблем дисертаційного дослідження, найновіша інформація про зміни в сфері законодавства про захист робіт. Організовано зручний пошук по темам дисертацій, ключовим словам, автору і шифру спеціальності.

http://dissertacia.com/

"Аспирантъ" - важливий ресурс на допомогу молодим спеціалістам, т.як автори сайту займаються науковими дослідженнями в різних галузях. Безкоштовно для користувачів - бібліотека, статті, книги, автореферати дисертацій.

http://ebm.bmj.com/

Європейський довідник доказової медицини - клінічна епідеміологія, первинна допомога, внутрішня медицина.

http://www.medlinks.ru/ Універсальний багатопрофільний медичний сервер. Містить медичну бібліотеку, архів рефератів, щоденні новини медицини.